„Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego ”

turniej

W dniu 14.12.2016r. odbył się „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego” dla klas I – III oraz IV – VI. Eliminacje do turnieju przeprowadzane były na lekcjach wychowania fizycznego. W trakcie klasowych rozgrywek wyłaniane były 3 osoby, które reprezentowały klasę w szkolnym turnieju.

Do głównej fazy turnieju awansowały 32 osoby w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem pucharowym, a do decydującej fazy rozgrywek w kategorii klas I – III dostali się :

Szczecińska Zuzanna IIIa,

Bernacki Wiktor IIIb,

Stachoń Maciej IIIb,

Gudełajtis Tomasz IIIe,

Pietrzak Mikołaj IIIa,

Kuryło Kacper IIIe,

Kowal Maksymilian IIIc,

Zatajski Jan II.

Ostatecznie po wielkich sportowych emocjach turniej wygrał Stachoń Maciej, drugie miejsce zajął Zatajski Jan, trzecie Pietrzak Mikołaj, a czwarte Bernacki Wiktor.

W gronie zawodników znalazły się też trzy dziewczynki: Ściegienna Marcelina IIe, Świerc Julia IIa i Szczecińska Zuzanna IIIa .

Natomiast w kategorii klas IV – VI do finałowej ósemki awansowali :

Mielcarek Jeremi IVc,

Duda Dawid Va,

Dąbrowski Maciej Vb,

Ratajczak Maciej Vc,

Duda Aleksander VIa,

Palmer Rafał VIa,

Puzio Mateusz VIb

Sadlej Maciej IVc.

Turniej klas starszych wygrał Maciej Dąbrowski, drugie miejsce zajął Puzio Mateusz, trzecie Duda Dawid, a czwarte Maciej Sadlej.

Gratulujemy wszystkim uczniom postawy fair play i dziękujemy za wielkie sportowe emocje.

Ogromne PODZIEKOWANIA kierujemy również do RADY RODZICÓW, która ufundowała nagrody na tegoroczny turniej. DZIĘKUJEMY

Karolina Malitowska