„Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego ”

W dniu 06.12.2017 r. odbył się „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: klas II – III, IV – V oraz VI – VII. Eliminacje do turnieju przeprowadzane były na lekcjach wychowania fizycznego. W trakcie klasowych rozgrywek wyłaniane były 4 osoby, które reprezentowały klasę w szkolnym turnieju.

Do głównej fazy turnieju awansowały 32 osoby w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem pucharowym, a do decydującej fazy rozgrywek w kategorii klas

II – III dostali się :

Raj Tymek,

Główka Andrzej,

Kukuła Antek,

Kinasz Piotrek,

Tałałaj Filip,

Werner Antek,

Kuryło Ania,

Gusta Michał

Ostatecznie po wielkich sportowych emocjach turniej wygrał Gusta Michał, drugie miejsce zajął Kukuła Antek, trzecie Tałałaj Filip, a czwarte Raj Tymek.

W kategorii klas IV – V do finałowej ósemki awansowali :

Mielcarek Jeremi,

Gudełajtis Tomek,

Gabert Marek,

Deberny Franek,

Bernacki Wiktor,

Bronczyk Daniel,

Turkiewicz Bartek,

Białowąs Borys

Turniej klas starszych wygrał Gabert Marek, drugie miejsce zajął Mielcarek Jeremi, trzecie Deberny Franek, a czwarte Bronczyk Daniel.

W kategorii klas VI – VII do finałowej ósemki awansowali :

Sopa Mateusz,

Sadlej Maciej,

Kunecka Natalia,

Zakowicz Karol,

Stypka Sebastian,

Dąbrowski Maciek,

Lubliński Dawid,

Duda Dawid

Turniej klas najstarszych wygrał Sadlej Maciej, drugie miejsce zajął Dąbrowski Maciej, trzecie Lubliński Dawid, a czwarte Zakowicz Karol.

Gratulujemy wszystkim uczniom postawy fair play i dziękujemy za wielkie sportowe emocje.

Ogromne PODZIEKOWANIA kierujemy również do RADY RODZICÓW, która ufundowała nagrody na tegoroczny turniej.

Karolina Malitowska