Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Informatyczny “Jak chronić środowisko”

Uprzejmie informujemy, że w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu zostanie zorganizowany X Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Informatyczny, dla uczniów klas IV – VI Szkół Podstawowych miasta Opola zainteresowanych grafiką komputerową oraz problematyką ekologiczną.

Uczniowie wyrażający chęć uczestnictwa w konkursie powinni wykonać plakat ekologiczny o wymiarach 800×600 pikseli pt. “Jak chronić środowisko” i zapisać go w formacie „JPG” a następnie zgłosić się do swego nauczyciela informatyki, który wyśle prace wraz z dodatkową wiadomością na adres e-mail: adam.oszek@psp20.opole.pl zawierającą:
imię i nazwisko ucznia, klasę, nazwę szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela informatyki. Jeden uczeń może wysłać tylko jedną pracę.

Prace prosimy nadsyłać do 5.06.2017 roku (włącznie).
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w 8 czerwca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu.

Na finał konkursu zostaną zaproszeni uczniowie wraz z opiekunami, którzy zajęli I, II lub III miejsce oraz osoby wyróżnione. Informacje o konkursie dostępne są na stronie www.psp20.opole.pl
Regulamin konkursu>>

Koordynator konkursu: