„Mały Olimpijczyk”

olimpiada

W dniu 10.01.2017r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w eliminacjach międzyszkolnych „Mały Olimpijczyk” . Zawodnicy i zawodniczki brali udział w 8 różnych konkurencjach sprawnościowych rywalizując z PSP 1. Naszą szkołę reprezentowali :

Drużyna dziewcząt: Drużyna chłopców:
Byrdak Karolina

Dudek Dominika

Grygiel Karolina

Lubik Dominika

Piotrowska Julia

Skórzewska Natalia

Sokulska Hanna

Zatajska Wiktoria

Czyżewska Magdalena

Bednarski Jakub

Dacyk Szymon

Demski Michał

Kukuła Antoni

Majas Mateusz

Mielcarek Jeremi

Ratajczak Maciej

Stachoń Maciej

Wieczorek Borys

Nasze obie drużyny znakomicie sobie poradziły, zwyciężając wszystkie 8 konkurencji i tym samym awansowały do półfinałów mistrzostw Opola, który odbędzie się 18.01.2017r. Trzymajcie kciuki!!!

Opiekun: Karolina Malitowska

„Mały Olimpijczyk”

olimpiada

Drużyna dziewcząt: Drużyna chłopców:
Byrdak Karolina

Dudek Dominika