Laureaci i finaliści konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich

 

  • Przemek Kłopotowski – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2005
  • Michał Magott – Laureat w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym – „Program uczniowski” – rok 2005
  • Adam Michałowski, Rafał Łukomski, Paweł Gadżała, Mateusz Kita, Maciek Śrutwa, Tomek Żukowski, Patryk Brzozowski, Karol Domański, Patryk Bień, Daniel Tobschirbel – III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w mini piłce koszykowej chłopców – rok 2005r
  • Paweł Gadżała – I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na dystansie 100 m – rok 2005
  • Paweł Gadżała, Adam Michałowski, Rafał Łukomski, Tomek Żukowski – III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – sztafeta 4 x 100 m – rok 2005
  • Malwina Wyszomierska, Maciek Śrutwa, Julek Chwastek, Dorota Prandzioch – III miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Szachowych – rok 2005
  • Marek Mika – finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – rok 2005
  • Paweł Gadżała – V miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w skoku w dal – rok 2005
  • Rafał Łukomski – V miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na dystansie 100 m – rok 2005
  • Paweł Gadżała, Adam Michałowski, Patryk Bień, Mateusz Kita, Tomek Żukowski – VI miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych w czwórboju – rok 2005
  • Adam Michałowski – VI miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – rok 2005
  • Marta Kłopotowska – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2006
  • Michał Magott – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym – Program uczniowski” – rok 2006
  • Jakub Stefaniuk – III miejsce w Mistrzostwach Polski w pływaniu – rok 2006
  • Tomek Zwoliński – III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Od baroku do jazzu” – rok 2006
  • Marek Mika – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – rok 2006
  • Marek Mika – IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – rok 2006
  • Marta Kłopotowska, Przemek Kłopotowski – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2007
  • Michał Magott – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym – „Program uczniowski” – rok 2007
  • Michał Magott – X miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – rok 2007
  • Mateusz Adamski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego – „Uczniowie – uczniom” – rok 2007
  • Ewa Szmagierewska – III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Opola w Lekkoatletyce dziewcząt – bieg na dystansie 100 m – rok 2007
  • Ewa Szmagierewska – II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Opola w Lekkoatletyce dziewcząt – skok w dal – rok 2007
  • Grzegorz Baczyński – IV miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Opola w Lekkoatletyce chłopców – skok w dal – rok 2007
  • Grzegorz Baczyński – finalista w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce chłopców – rzut piłeczką palantową – rok 2007
  • Jędrzej Szynol – finalista w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce chłopców – bieg na 1000m – rok 2007
  • Mateusz Sokólski – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym – „Program uczniowski”- rok 2008
  • Przemek Kłopotowski – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2008
  • Aleksander Szmer, Karolina Karleszko, Olaf Werner, Tomek Żelezik – III miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Szachowych – rok 2008
  • Karolina Karleszko – I miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Szachowych na IV desce – rok 2008
  • Aleksander Szmer – III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Szachowych na I desce – rok 2008
  • Aleksander Szmer, Karolina Karleszko, Olaf Werner, Tomek Żelezik – XXIII miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Szachach Drużynowych – rok 2008
  • Jakub Warsitz – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w kategorii salsa – rok 2008
  • Jakub Warsitz – I miejsce na Mistrzostwach Świata w salsie – rok 2008
  • Mateusz Sobieski – III miejsce w Wojewódzkim Teleturnieju Telewizyjnym „Eureko, ja to wiem”- rok 2008
  • Krzysztof Matkowski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2008
  • Dominika Bakalarz – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Uczniowie – uczniom” – rok 2008
  • Julia Bisowska – V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – rok 2009
  • Przemek Kłopotowski, Wiktor Suchecki – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2009
  • Karolina Karleszko, Aleksander Szmer, Olaf Werner, Tomek Żelezik, Dominik Paliszewski – II miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Szachowych – rok 2009
  • Kaja Jędrzejowska – VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego – rok 2009
  • Kaja Jędrzejowska – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2009
  • Jan Tomaś – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – rok 2009
  • Jakub Warsitz – I miejsce w Mistrzostwach Świata w salsie – rok 2009
  • Jakub Warsitz – II miejsce w Mistrzostwach Polski w salsie – rok 2009
  • Karolina Karleszko, Aleksander Szmer, Olaf Werner, Dominik Paliszewski – XIII miejsce w Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostwach szachowych – rok 2009
  • Wiktor Suchecki – XI miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego – rok 2009
  • Barbara Dąbrowska – I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Projekt kartki świątecznej”- rok 2010
  • Aleksander Szmer, Dominik Paliszewski, Tomek Żelezik, Karolina Karleszko – III w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Szachowych szkół podstawowych – rok 2010
  • Chór szkolny – III miejsce w IV Przeglądzie Chórów Szkolnych Regionu Opolskiego – rok 2010
  • Wiktor Suchecki, Michał Wieczorek, Ewa Moskal – I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim – rok 2010

  • Tomek McMaster – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego – rok 2011

  • Mateusz Kozub – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka niemieckiego – rok 2011

  • Marek Perczak – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2011

  • Krzysztof Jakimów – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak” – rok 2011

  • Wiktor Suchecki, Michał Wieczorek, Michał Kita – laureaci Wojewódzkiego Konkursu Zdobienia Jaj Wielkanocnych – „Pisanka 2011 – rok 2011”

  • Zuzanna Lisiecka – laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Zwierzaki” – rok 2011

  • Zespół wokalno-instrumentalny „Pięciolinia” – I m-ce w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i Ty” – rok 2011

  • Karolina Pasieka – I m-ce w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i Ty” – kategoria solistki – rok 2011

  • Sabina Kainka, Dagmara Cioska – II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i Ty” – kategoria duet – rok 2011

  • Dominika Gabryś – II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i Ty” – kategoria solistka – rok 2011

  • Marek Perczak – I m-ce w województwie opolskim w konkursie wiedzy o świecie starożytnym – rok 2011

  • Wiktoria Ociepa – Finalista Wojewódzkiego Konkursy z języka angielskiego – rok 2012
  • Krzysztof Jakimów – Finalista Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego – rok 2012
  • Joanna Hawrysz – Finalista Wojewódzkiego Konkursu z matematyki – rok 2012
  • Krzysztof Jakimów – Finalista Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2012
  • Tomasz Żelezik – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2012
  • Krzysztof Jakimów – Finalista Wojewódzkiego Konkursu z przyrody – rok 2012
  • Krzysztof Jakimów, Jakub Jakimów – Finaliści Diecezjalnego Konkursu wiedzy religijnej Żak 2012 – rok 2012
  • Wiktor Suchecki – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Kroszonki Opolskie 2012” – rok 2012
  • Wiktor Suchecki, Michał Wieczorek – laureaci Wojewódzkiego Konkursu Zdobienia Jaj „Pisanka 2012” – rok 2012
  • Karolina Karleszko – III m-ce w kategorii do 13 lat, VII m-ce w kategorii do 14 lat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach umysłowych – rok 2012
  • Krzysztof Jakimów – IX m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Panda” – rok 2012
  • Zespół wokalno-instrumentalny ( D. Cioska, P. Kubitza, W. Ociepa, K. Świerc, K. Januszko, D. Gabryś, M. Kaczmarczyk, T. Macewicz, J. Jakimów, J.Koźlik, . J. Warsitz – II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i TY” – rok 2012
  • Jakub Kubal – XIII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Klio 2012” – rok 2012
  • Anna Leśniewska – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2013
  • Anna Leśniewska – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2013
  • Dawid Wojewódzki – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego – rok 2013
  • Jakub Jakimów – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej Żak 2013 – rok 2013
  • Agnieszka Kamińska, Jakub Jakimów – Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Galileo 2013” – rok 2013
  • Dominik Paliszewski, Filip Telidecki, Łukasz Skotniczny, Wiktoria Olak – VI m-ce w Mistrzostwach Województwa w szachach drużynowych Szkół Podstawowych – rok 2013
  • Ania Leśniewska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Ojczyzna – Polszczyzna” – rok 2013
  • Kamila Honczia – Finalistka w Ogólnopolskim Konkursie „Ojczyzna – Polszczyzna” w roku 2013
  • Zuzanna Frank – III m-ce w Krajowych Mistrzostwach International dance w kategorii balet – rok 2013
  • Zuzanna Frank – I m-ce w Krajowych Mistrzostwach International dance w kategorii duet – rok 2013
  • Milena Muszyńska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – rok 2014
  • Adam Tkocz – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2014
  • Jan Młynarski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2014
  • Kalina McMaster – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2014
  • Jakub Jakimów– Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2014”
  • Joanna Leśniewska – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2014”
  • Adam Leśniewski – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2014”
  • Jan Młynarski – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2014”
  • Zuzanna Frank – II m-ce w Światowych Mistrzostwach Tańca w kategorii balet-duet- rok 2014
  • Agnieszka Kamińska – I m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Ruchu Drogowego, laureata Opolskim Konkursie Historycznym na najciekawszą prezentację multimedialną 2014 „Jestem Polakiem i kocham swój kraj”. Sprawa polska podczas I wojny światowej – rok 2014
  • Joanna Leśniewska – I m-ce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej – rok 2015
  • Jan Nawrat – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2015
  • Monika Jaworska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2015
  • Adam Leśniewski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2015
  • Joanna Leśniewska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2015
  • Łukasz Łoziński – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2015
  • Piotr Lesik – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Joanna Leśniewska – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Sebastian Stypka – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Anna Jakubiec – Finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Julian Madaj – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Mateusz Lesik – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Adam Leśniewski – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”
  • Emilia Karleszko, Sebastian Stypka, Andrzej Czarnecki, Tomasz Gudełajtis – III m-ce w Mistrzostwach Województwa w szachach drużynowych Szkół Podstawowych – rok 2015
  • Joanna Rogula – Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczego „Galileo” – rok 2015
  • Agnieszka Kamińska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego – rok 2015
  • Emilia Karleszko, Sebastian Stypka, Andrzej Czarnecki, Tomasz Gudełajtis – XXIII m-ce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Podstawowych – rok 2015
  • Klaudia Kosmaczewska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szkoła Marzeń” organizowanym pod patronatem MEN – rok 2015
  • Marta Wróbel – I m-ce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Klio” w kategorii fotograficznej – rok 2015
  • Filip Telidecki – III m-ce w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych – rok 2015
  • Jakub Kasprzak – I m-ce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „Master of Spelling” – rok 2015
  • Aleksandra Gudek – I miejsce w makroregionie w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych „Lekkoatletyka dla każdego” – rok 2015
  • Marta Wróbel – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „ Słowo” – rok 2016
  • Julia Lelonek – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak” – rok 2016
  • Sebastian Stypka – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak” – rok 2016
  • Zosia Winnik – X miejsce w województwie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej – rok 2016
  • Tomek Gudełajtis, Sebastian Stypka, Tobiasz Stypka, Emilia Karleszko, Antek Kukuła – IV miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w szachach drużynowych szkół podstawowych – rok 2016
  • Izabela Niedobitek – I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu stylem klasycznym – rok 2016
  • Izabela Niedobitek – I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu stylem dowolnym – rok 2016
  • Wojtek Michułka – II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu stylem motylkowym – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – I miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w biegu na 60 m – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – I miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w biegu na 300 m – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – I miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – II miejsce w klasyfikacji generalnej w województwie opolskim w Indywidualnych Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w Trójboju Lekkoatletycznym i zakwalifikowanie się do Mistrzostw Polski – rok 2016
  • Łukasz Łoziński – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego – rok 2016
  • Zosia Winnik – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym – rok 2016
  • Maja Krakowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Master of Spelling” – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego – rok 2016
  • Aleksandra Gudek, Weronika Hadrian, Wiktoria Michelson, Nikola Maciejewska, Amelia Włodarczyk, Weronika Józefów, Maja Dzięciołowska, Aleksandra Jaszczak – II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych w trójboju – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – Najlepszy Indywidualny wynik w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych w trójboju – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na 300 m – rok 2016
  • Aleksandra Gudek – V miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na 100 m – rok 2016
  • Szymon Kuśnierkiewicz – II m-ce w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych – rok 2016
  • Julia Lelonek – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego – rok 2017
  • Filip Telidecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii, finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza polskiego i dzieje oręża w latach 1768-1864”, zwycięzca 18 edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych – rok 2017
  • Aleksandra Jaszczak, Amelia Włodarczyk, Nikola Maciejewska, Jowita Jędrzejowska – II m-ce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w konkurencji sztafeta 4×100 m – rok 2017
  • Filip Telidecki – Laureatem etapu wojewódzkiego XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1768-1864 – od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego” – rok 2018
  • Filip Telidecki – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2018
  • Mateusz Lesik – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – rok 2018
  • Joanna Przybylska, Maria Winnik, Łukasz Kuźniar, Julia Kowol – Laureatki Mikołajkowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej – rok 2018
  • Maria Winnik – I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej – rok 2018
  • Zofia Dziadek – II miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej – rok 2018
  • Maria Winnik i Zofia Dziadek – I miejsce w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewajmy razem” rok 2018
  • Jowita Jędrzejowska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – rok 2018
  • Julia Lipnicka – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – rok 2018
  • Julia Lelonek – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – rok 2018
  • Julia Lelonek – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – rok 2018
  • Jowita Jędrzejowska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – rok 2018
  • Kacper Lubiewski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – rok 2018
  • Filip Telidecki – Stypendysta Programu Marszałka Województwa Opolskiego „Wspieramy najlepszych” – rok 2018
  • Kacper Lubiewski – Stypendysta Programu Marszałka Województwa Opolskiego „Wspieramy najlepszych” – rok 2018
  • Filip Telidecki – II m-ce w Wojewódzkim Konkursie o krajach anglojęzycznych – rok 2018
  • Jeremi Mielcarek – II m-ce w Wojewódzkim Konkursie o krajach anglojęzycznych – rok 2018
  • Jowita Jędrzejowska – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie wiedzy o języku polskim – rok 2018
  • Kacper Lubiewski – III miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej – rok 2018
  • Kacper Lubiewski – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Słowo” – rok 2018
  • Jeremi Mielcarek – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Armia Krajowa 1939-1945” – rok 2018
  • Filip Telidecki – I miejsce w Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii „Olimpus” – rok 2018
  • Filip Telidecki – Laureat Centralnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego 1877-1922”
  • Laura Smok – Stypendystka Programu Marszałka Województwa za działalność artystyczną – rok 2018
  • Julia Piotrowska – I miejsce w Mistrzostwach Opola w Indywidualnych biegach przełajowych : Julia Piotrowska rok 2018
  • Aleksandra Jaszczak – III miejsce w Mistrzostwach Opola w Indywidualnych biegach przełajowych – rok 2018
  • Sebastian Stypka, Andrzej Czarnecki, Tobiasz Stypka, Hanna Dorotnik – II miejsce w Mistrzostwach Opola w szachach drużynowo – rok 2018
  • Sebastian Stypka, Andrzej Czarnecki, Tobiasz Stypka, Hanna Dorotnik – III miejsce w Mistrzostwach Województwa w szachach Drużynowo – rok 2018
  • Mikołaj Bielaczyc, Maciej Gabert, Sebastian Stypka, Maciej Dąbrowski, Kamil Trybulewicz, Kamil Semczuk – II miejsce w Mistrzostwach Opola w Unihokeju w kategorii chłopców – rok 2018
  • Bianka Bartecka, Magdalena Czyżewska, Emilia Knuth, Anna Nozdryn-Płotnicka, Monika Pakos, Julia Piotrowska, Kaja Sadlej, Laura Schmidt, Lena Skowron, Magdalena Trzaskowska – II miejsce w Mistrzostwach Opola w „Małym Olimpijczyku w kategorii dziewcząt – rok 2018
  • Dobrawa Zapotoczna – III miejsce w Mistrzostwach Opola w Pływaniu dziewcząt stylem klasycznym 50 m – rok 2018
  • Natalia Bogdanik, Natalia Kunecka – I miejsce w Mistrzostwach Opola w Tenisie Stołowym Drużynowo w kategorii dziewcząt – rok 2018
  • Maciek Gabert, Marcin Mandala, Karol Czernik, Michał Zawadzki – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w konkurencji sztafeta chłopców 4×100 m – rok 2018
  • Aleksandra Jaszczak, Amelia Włodarczyk, Maria Szatny, Dominika Działowska – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w sztafeta dziewcząt 4×100 m – rok 2018
  • Karol Czernik – I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 100m ppł chłopców – rok 2018
  • Borys Wieczorek – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 100 m ppł. chłopców – rok 2018
  • Aleksandra Jaszczak – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 100 m dziewcząt – rok 2018
  • Karol Czernik – III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 100 m chłopców – rok 2018
  • Aleksandra Jaszczak – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 300 m dziewcząt – rok 2018
  • Maciej Gabert – III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w biegu na 500 m chłopców – rok 2018
  • Mateusz Sopa – II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w LA w rzucie dyskiem 1 kg – rok 2018
  • Borys Białowąs, Wojtek Szatny, Jakub Bednarski, Wiktor Kochanowski, Karol Czernik, Marek Gabert – II miejsce w Mistrzostwach Opola w czwórboju LA w kategorii chłopców – rok 2018
  • Dominika Dudek, Nina Macewicz, Sokólska Hanna, Karolina Grygiel, Julia Piotrowska, Wiktoria Zatajska, Bianka Bartecka, Magdalena Czyżewska – III miejsce w Mistrzostwach Opola w czwórboju LA w kategorii dziewcząt – rok 2018
  • Piotrowska Julia, Bartecka Blanka, Sokulska Hanna, Byrdak Karolina – I m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Opola w biegach przełajowych kat dziewcząt kl. V-VI, Igrzyska dzieci – rok 2018
  • Czernik Karol, Dacyk Szymon, Bednarski Jakub, Kochanowski Wiktor – II m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Opola w biegach przełajowych kat chłopców kl. V-VI, Igrzyska dzieci rok 2018
  • Gusta Michał, Zatajski Jan, Kowal Maksymilian, Majer Tomasz – III m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Opola w biegach przełajowych kat chłopców, Igrzyska dzieci – rok 2018
  • Szatny Wojciech – II m-ce w Sztafetowych Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych kat chłopców Igrzyska Dzieci – rok 2018
  • Jaszczak Aleksandra – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w biegach przełajowych kat dziewcząt Igrzyska Młodzieży – rok 2018
  • Julia Lipnicka – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – 2019 rok
  • Kacper Lubiewski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – 2019 rok
  • Maksymilian Honisz – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – 2019 rok
  • Szymon Filipek – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – 2019 rok
  • Jowita Jędrzejowska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego – 2019 rok
  • Oliwia Madera – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki – 2019 rok
  • Julia Lelonek – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – 2019 rok
  • Maciej Sadlej – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym w kategorii Chłopców – rok 2019
  • Burzyńska Karolina, Działowska Monika, Gonschior Beata, Kowalczyk Alicja, Machelska Hanna, Nozdryn-Płotnicka Anna, Pakos Monika, Stachoń Hanna, Trzaskowska Magdalena, Żyrek Aleksandra – I m-ce w Mistrzostwach Opola w „Dwa ognie” w kategorii dziewcząt – rok 2019
  • Gusta Michał, Kowal Maksymilian, Kukuła Franciszek, Majer Tomasz, Szatny Wojciech, Szczeciński Jakub, Szczotka Piotr, Zatajski Jan, Okuniewski Dawid, Kinasz Piotr – I m-ce w Mistrzostwach Opola w „Dwa ognie” w kategorii chłopców – rok 2019
  • Tomasz Gudełajtis – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2019” – rok 2019
  • Sebastian Stypka – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2019” – rok 2019
  • Jeremi Mielcarek – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2019” – rok 2019
  • Maciej Dąbrowski – Finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2019” – rok 2019
  • Głogowska Natasza, Gonschior Beata, Kita Antonina, Macgelska Hanna, Nozdryn-Płotnicka Anna, Pakos Monika, Schmidt Laura, Stachoń Hanna, Trzaskowska Magdalena, Zmitrowicz Zuzanna – I m-ce w Mistrzostwach Opola w „Małym Olimpijczyku” w kategorii dziewcząt – rok 2019
  • Gradowski Szymon, Gusta Michał, Kowal Maksymilian, Okuniewski Dawid, Kinasz Piotr, Piechota Konrad, Skowron Tymon, Szatny Wojciech, Zatajski Jan, Wanago Patryk – II m-ce w Mistrzostwach Opola w „Małym Olimpijczyku” w kategorii chłopców – rok 2019
  • Burzyńska Karolina, Działowska Monika, Gonschior Beata, Kowalczyk Alicja, Machelska Hanna, Nozdryn-Płotnicka Anna, Pakos Monika, Stachoń Hanna, Trzaskowska Magdalena, Żyrek Aleksandra – II m-ce w Wojewódzkich Mistrzostwach w „Dwa Ognie” w kategorii dziewcząt – rok 2019
  • Marta Owczarek – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moja Europa” – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Bronię lub oskarżam bohaterów literackich, których życie postawiło w niełatwej sytuacji – w oparciu o współczesne zasady prawa” – rok 2019
  • Franciszek Deberny – III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Bronię lub oskarżam bohaterów literackich, których życie postawiło w niełatwej sytuacji – w oparciu o współczesne zasady prawa” – rok 2019
  • Natalia Ściubidło – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Bronię lub oskarżam bohaterów literackich, których życie postawiło w niełatwej sytuacji – w oparciu o współczesne zasady prawa” – rok 2019
  • Szymon Kuśnierkiewicz – II m-ce w Wojewódzkim Konkursie „Opolska mama ma moc” w kategorii wiersz – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Opolska mama ma moc” w kategorii wiersz – rok 2019
  • Julia Lipnicka – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Opolska mama ma moc” w kategorii wiersz – rok 2019
  • Weronika Drobisz – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Opolska mama ma moc” w kategorii wiersz – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – II m-ce w Wojewódzkim konkursie Recytatorskim „Jednego Poety” – rok 2019
  • Jowita Jędrzejowska – II m-ce w Wojewódzkim Konkursie – VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” w kategorii szkół podstawowych – rok 2019
  • Julia Lelonek – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie – VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” w kategorii szkół podstawowych – rok 2019
  • Jeremi Mielcarek – Laureat Wojewódzkiego Konkursu „Armia Krajowa 1939-1945” – rok 2019
  • Filip Telidecki – finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948 – „W walce o wolną Polskę”
  • Julia Lelonek – I m-ce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim – rok 2019
  • Kacer Lubiewski – I m-ce w Konkursie Wiedzy o Zawodach, Rynku Edukacji i Rynku Pracy – rok 2019
  • Julia Lipnicka – II m-ce w Konkursie Wiedzy o Zawodach, Rynku Edukacji i Rynku Pracy – rok 2019
  • Magdalena Jaceńków – Finalista Konku Wiedzy o Zawodach, Rynku Edukacji i Rynku Pracy – rok 2019
  • Kacper Linek-Rekus – Finalista Konkursu Wiedzy o Zawodach, Rynku Edukacji i Rynku Pracy – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – I m-ce w Konkursie recytatorskim „Słowo” w kategorii klas VII-VIII – rok 2019
  • Szymon Kuśnierkiewicz – III m-ce w Konkursie recytatorskim „Słowo” w kategorii klas VII-VIII – rok 2019
  • Zofia Dziadek – I m-ce w Konkursie recytatorskim „Słowo” w kategorii klas IV-VI – rok 2019
  • Kacper Lubiewski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu „Wiedzy o samorządzie terytorialnym”
  • Krzysztof Perlik – Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Wiedzy o samorządzie terytorialnym”
  • Karolina Grygiel – Złoty Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Natalia Brand – Złoty Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Bianka Bartecka i Emilia Knuth – Złoty Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Agata Trzaskowska i Julia Piotrowska – Złoty Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Karolina Byrdak – Srebrny Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Dawid Gondro – Srebrny Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Bartek Krupa – Srebrny Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Hanna Frankowska – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Janie Dobrym: „Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz” – rok 2019
  • Marta Owczarek, Aleksandra Czyżewska – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Janie Dobrym: „Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz” – rok 2019
  • Dominika Dudek – Laureat Konkursu „15 lat Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej” – rok 2019
  • Jeremi Mielcarek – Złoty Certyfikat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Patryk Mykita – Złoty Certyfikat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Weronika Drobisz – Srebrny Certyfikat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Serce Kapsuły Czasu” – rok 2019
  • Wolreiter Konrad , Bednarski Jakub, Majas Mateusz, Stachoń Maciej, Lisiński Radosław, Zatajski Jan, Kowal Max, Gusta Michał, Szatny Wojciech, Raj Tymon – II m-ce w Mistrzostwa Miasta Opola w mini piłce nożnej chłopców – rok 2019
  • Michał Gusta, Tymon Raj, Maksymilian Kowal, Maciej Stachoń, Mateusz Majas, Marek Gabert, Radosław Lisiński, Jakub Bednarski, Tobiasz Stypka, Jan Zatajski – II m-ce w Mistrzostwach Opola w mini piłce siatkowej chłopców – rok 2019
  • Michał Gusta, Tymon Raj, Maksymilian Kowal, Maciej Stachoń, Mateusz Majas, Marek Gabert, Radosław Lisiński, Jakub Bednarski, Tobiasz Stypka, Jan Zatajski – IV m-ce w Półfinałach Mistrzostw Województwa w mini piłce nożnej chłopców – rok 2019
  • Magdalena Czyżewska, Zofia Mroczek, Julia Piotrowska, Zuzanna Szczecińska, Dobrawa Zapotoczna, Anna Długosz, Magdalena Nolepa – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu sztafetowym – rok 2019
  • Dobrawa Zapotoczna – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu indywidualnym w kategorii dziewcząt – rok 2019
  • Gonschior Beata, Kita Antonina, Nozdryn – Płotnicka Anna, Pakos Monika, Schmidt Laura, Stachoń Hanna, Trzaskowska
  • Magdalena, Zmitrowicz Zuzanna, Kowalczyk Alicja – I m-ce w Finałach wojewódzkich „Małym Olimpijczyku” kat. Dziewcząt, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Gusta Michał, Gradowski Szymon, Kowal Maksymilian, Kukuła Franciszek, Majer Tomasz, Szatny Wojciech, Szczeciński Jakub, Szczotka Piotr, Zatajski Jan, Okuniewski Dawid, Kinasz Piotr – IV m-ce w Finałach wojewódzkich w „Dwa ognie” kat. Chłopców, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Bednarski Jakub, Kukuła Antoni, Romanowski Szymon, Mielcarek Jeremi, Czernecki Andrzej, Czernik Karol, Wolreiter Konrad, Dacyk Szymon, Wieczorek Borys, Rozpęda Mikołaj, Mazur Andrzej, Krupa Bartek, Józwiak Szymon – II m-ce w Mistrzostwach Opola w Mini Piłce Koszykowej kat. chłopców Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Bednarski Jakub, Kukuła Antoni, Romanowski Szymon, Mielcarek Jeremi, Czernecki Andrzej, Czernik Karol, Wolreiter Konrad, Dacyk Szymon, Wieczorek Borys, Rozpęda Mikołaj, Mazur Andrzej, Krupa Bartek, Józwiak Szymon – IV m-ce w Finałach wojewódzkich Mini Piłce Koszykowej kat. Chłopców, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Skrzypulec Jakub, Majer Tomasz, Gusta Michał, Czernik Karol, Majas Mateusz, Kukuła Antoni, Mielcarek Jeremi, Gabert Marek, Wolreiter Konrad – III m-ce w Mistrzostwach Opola w Mini Piłce Siatkowej kat. Chłopców, Igrzyska Dzieci – rok 2019
  • Ciuk Eliza, Jaceńków Magdalena, Furgol Julia, Beń Oliwia, Wieczorek Agata, Łabuda Małgorzata – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu sztafetowym kat. Dziewcząt Igrzyska Młodzieży – rok 2019
  • Julia Piotrowska – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu indywidualnym, stylem dowolnym, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Eliza Ciuk – I m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu indywidualnym, stylem dowolnym, Igrzyska Młodzieży rok 2019
  • Magdalena Jaceńków – II m-ce w Mistrzostwach Opola w Mini Piłce Nożnej kat. Chłopców, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Oliwia Beń – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu indywidualnym, stylem dowolnym, Igrzyska Młodzieży rok 2019
  • Julia Furgol – III m-ce w Mistrzostwach Opola w pływaniu indywidualnym, stylem motylkowym, Igrzyska Młodzieży rok 2019
  • Madzia Trzaskowska, Ania Nozdryn-Płotnicka, Monika Działowska, Ala Kowalczyk, Hania Machelska – II m-ce w Mistrzostwach Opola w Trójboju L.A kat. Dziewcząt, Igrzyska dzieci rok 2019
  • Michał Gusta, Filip Paruzel, Maksymilian Kowal, Tomasz Majer , Ksawery Hawryluk – II m-ce w Mistrzostwa Opola w Trójboju L.A. w kat. chłopców, Igrzyska dzieci rok 2019
  • Karol Czernika, Borys Wieczorek, Michał Kochanowski, Wiktor Kochanowski – III m-ce w Mistrzostwach Opola w Czwórboju L.A. w kat. Chłopców, Igrzyska dzieci – rok 2019
  • Karolina Byrdak – III m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na 80 m ppł. – rok 2019
  • Szymon Romanowski – III m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A pchnięcie kulą – rok 2019
  • Karol Czernik – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A w biegu na 100m – rok 2019
  • Karol Czernik – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na 100 m ppł. – rok 2019
  • Borys Wieczorek – III m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na 100 m ppł. – rok 2019
  • Wiktor Kochanowski – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A w biegu na 100m rok 2019
  • Karol Czernik, Borys Wieczorek, Michał Kochanowski, Wiktor Kochanowski – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A sztafeta chłopców 4x100m – rok 2019
  • Mateusz Sopa – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A rzut dyskiem 1 kg – rok 2019
  • Mateusz Sopa – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A rzut oszczepem 600g – rok 2019
  • Mateusz Sopa – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A pchnięcie kulą – rok 2019
  • Aleksandra Jaszczak – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na dystansie 100 m – rok 2019
  • Aleksandra Jaszczak – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na dystansie 300 m – rok 2019
  • Mateusz Puzio -II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A rzut dyskiem 1 kg – rok 2019
  • Oliwer Zabudowski – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na dystansie 100 m – rok 2019
  • Oliwer Zabudowski – II m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A skok w dal – rok 2019
  • Maria Szatny – I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A bieg na dystansie 600 m – rok 2019
  • Dominika Działowska – III m-ce w Indywidualne Mistrzostwa Opola w L.A bieg na dystansie 200 m ppł. – rok 2019
  • Aleksandra Jaszczak, Dominika Działowska, Maria Szatny, Amelia Włodarczyk – III m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Opola w L.A sztafeta dziewcząt 4x100m – rok 2019
  • Wojciech Szatny, Michał Gusta, F. Paruzel, M. Kowal, Jan Zatajski – III m-ce w Finałach wojewódzkich w Trójboju L.A. w kat. Chłopców – rok 2019
  • Jaszczak Ola – II m-ce w Mistrzostwach województwa w indywidualnej L.A. bieg na dystansie 300m – rok 2019
  • Oliwier Zabudowski – I m-ce w Mistrzostwach województwa w indywidualnej L.A. bieg na dystansie 100m – rok 2019
  • Michał Gusta, Filip Paruzel, Maksymilian Kowal, Tomasz Majer , Wojciech Szatny, Zatajski Jan – III m-ce w województwie w Trójboju L.A. w kat. chłopców – rok 2019