Konsultacje nauczycieli

W załączniku znajdą Państwo dni i godziny konsultacji nauczycieli -> KONSULTACJE 

Konsultacje nauczycieli:

Adamczyk Justyna Piątek 10.30-11.30,

Anczyk Rafał Wtorek, czwartek Wt: 15:30-17:30, Czw: 16:30-17:30

Aniszewska Magdalena środa 15.00 -16.00

Ardelli Joanna czwartek 17.00 – 18.00

Brudkiewicz Ewelina Środa 15.00 – 16.00

Buska Agnieszka Czwartek 17.30-18.30

Ciepałek-Piec Agnieszka Środa 13:00-14.00

Chyra Katarzyna Środa 9:30-10:30

Cicholska Dorota Poniedziałek 14:00-15:00

Dąbrowska Elżbieta Środa 12.30-13.30

Fikus Alicja Wtorek 12.30 – 13.30

Frankiewicz Maciej Środa 12.00-13.00

Górka Małgorzata Środa 15.00-16.00

Gudek Anna Wtorek 13.00-14.00

Jackowska Małgorzata Poniedziałek 14.30 – 15:30

Jasińska Sawa Środa, czwartek 11.00-12.00, 8.00-9.00

Jasiński Cyprian Poniedziałek, środa 9.00-10.00

Jendryca Paweł Wtorek, Piątek 9:00-10:00

Kaniuczak Karolina Poniedziałek, Czwartek 14:30-16:00

Karpińska Stanisława Poniedziałek 12.30-13.30

Kasperek Anna Środa 13:30-14:30

Katorosz Danuta Wtorek, czwartek 16-17

Kochman Genowefa Środa 10-11

Kopij Alicja Wtorek 8-10

Koroblowska Joanna Wtorek, środa 8.30-9.30

Kowalczyk Rafał Poniedziałek, czwartek 10:30-11:30

Kozłowska Aleksandra Wtorek 14:30-15:30

Kruk Agnieszka Poniedziałek, środa 9:00-11

Kucharska Ewa Wtorek; czwartek 9.35-10.35; 10.30-11.30

Lechicka Anna Środa-czwartek-piątek Śr: 10.45-11.45, Czw: 11.30-12.30, Pt: 9.00-10.00

Leśny Magdalena Poniedziałek, wtorek Pon: 7:50-8:50; Wt: 15:00-16:00

Lewicki Krystian Poniedziałek 11:00- 12:00

Lisiecka Jolanta Poniedziałek, środa 16.00-17.00

Maciąg Maria poniedziałek 12:00-13:00

Malitowska Karolina piątek 9:00 – 10:00

Mróz Katarzyna Środa 15.30 – 16.30

Mysiakowska Joanna wtorek 15:30-16.30

Namysło Aleksandra Wtorek, środa, czwartek 12:00-13:00, 15:30-16:30, 14:00-15:00

Nawrocka Bożena Poniedziałek Pn.15.00-16.00

Niemczyk Agnieszka Wtorek 16:00 – 17:00

Okulus Aneta Wtorek, środa wt.14.00-15.00, śr. 18.00-19.00

Olejniczak Agata Środa 13:00-14:00

Ostrowska Aleksandra Czwartek 12.00 – 13.00

Palkiewicz Joanna Poniedziałek, środa 17-18.00

Patejuk Joanna Środa, piątek Śr. 13:30 – 14:30, pt. 11:00 – 12:00

Pielak Grzegorz Wtorek 10.45-11.45

Ratajczak Małgorzata Poniedziałek, środa 15.00 – 16.00

Rusak Michał Poniedziałek, wtorek 9.50 – 10.50

Sabat-Maj Aleksandra Wtorek, czwartek 8.30-10.00

Scholz Kornelia Wtorek 11.00 – 12.00

Siepak Katarzyna Poniedziałek 13.45-14.45

Skiera Weronika Wtorek, czwartek Wt: 14.00-15.00, Cz: 15.30-16.30

Stańczuk Agnieszka Środa 13:45-14:45

Strzałkowska Elżbieta Środa 11.45-12.45

Suchecka Marta Poniedziałek, czwartek Pn.11.00-12.00 Cz.10.00-11.00

Szuba Łukasz Wtorek, piątek Wt 10-11:00

Ślązak Agnieszka Środa 9.45-10.30

Traczewska Edyta Środa, piątek Śr. 10:45-11.30, Pt. 9:50-10:35

Tynior Maciej Poniedziałek, czwartek, 16.30-17.00

Tynior Magdalena Poniedziałek, czwartek 16.00-16.30

Waligóra Łukasz Środa 10.45-11.30

Wiertelak Bartosz Wtorek, piątek Wt. 16:00-17:00, Pt. 15:00-16:00

Wilhelm Dominika Środa 9:50-10:35

Włodarczyk Halina Środa, czwartek śr. 11:30-12:30, czw. 14:00-15:00

Wróbel Joanna Wtorek, środa 15:00 – 16:00

Zinko Jolanta Wtorek, Środa, Piątek 16.00-17.00

Załączniki