Konkurs “Razem dbamy o naszą planetę – nowoczesne źródła odnawialnej energii – Twoja wizja przyszłości”

Rada Rodziców PSP 20 Opole wraz z firmą Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą firmy w Gliwicach i Opolu przygotowała dla uczniów i uczennic naszej szkoły konkurs plastyczno-rysunkowy.

Głównym celem konkursu jest przekazanie dzieciom i młodzieży oraz uświadomienie jak bardzo ważne jest dbanie o naszą planetę dla nas samych oraz przyszłych pokoleń.

To właśnie poprzez nasze działania oraz edukację zachęcamy wszystkich do dbania o zasoby naturalne i ograniczenie negatywnych oddziaływań na środowisko.

Przygotowując swoje pracę możecie skorzystać nie tylko z informacji już dostępnych i znanych, ale również możecie przedstawić własną wizję – wyobrażenie co można zrobić już i w przyszłości byśmy żyli zgodnie z naturą.

Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież naszej szkoły do udziału w konkursie.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody od sponsora oraz upominki od Rady Rodziców.

Pracę należy oddać z podpisanymi zgodami na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.