.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie!

Uczestnicy Konkursu mają za zadanie nagrać film zawierający wspomnienia  dotyczące Opola (życie codzienne w mieście, szkoła, ulubione miejsca i rozrywki, wydarzenia historyczne i in.) lub znanych postaci z Opola.

Wspomnienia mogą  pochodzić zarówno od członków rodzin, jak i od innych osób.

Czas projekcji jednego filmu nie może być dłuższy niż 10 min. Uczestnicy Konkursu przekazują filmy Organizatorowi Konkursu w postaci zapisu w dowolnym formacie na płycie CD lub DVD.

Film może zostać wykonany w dowolnie wybranej konwencji (np. wspomnienia, wywiad, reportaż i in.) oraz dowolną techniką, przy użyciu np. telefonu komórkowego, laptopa, aparatu fotograficznego lub kamery.

Organizatorem konkursu jest Archiwum Państwowe w Opolu. Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Prace można przynosić do nauczyciela historii lub (wraz z załącznikami zawartymi w regulaminie) wysłać na adres organizatora.

Termin : 24 maja 2017 r.

Regulamin konkursu >>