Konkurs plastyczny „Masz prawa, człowieku!”

W tym roku obchodzimy 75 rocznicę powstania Organizacji Narodów Zjednoczonych, która w 1948 r. uchwaliła Powszechną Deklarację Praw Człowieka.

Z tej okazji zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym „Masz prawa człowieku” .

Waszym zadaniem jest wykonanie plakatu w formacie A3 (technika dowolna) i wysłanie zdjęcia tego plakatu przez aplikację Microsoft Teams do Aleksandry Sabat-Maj (nauczycielki wiedzy o społeczeństwie). Plakat powinien bazować na wybranym przez Was prawie człowieka z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (dokument w formie PDF znajduje się w załączniku poniżej).

Termin: 10 grudnia 2020.

Oryginalne prace należy dostarczyć p. Sabat-Maj już po powrocie do szkoły.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Radą Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 w Opolu.