Kolejna odsłona projektu ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ, czyli spotkanie online uczniów klasy 4C z Katarzyną Zajączkowską

Uczniowie klasy 4C wraz z wychowawczynią – Małgorzatą Górką – uczestniczą w ogólnopolskim projekcie ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ. 10 czerwca mieliśmy przyjemność gościć na lekcji panią Katarzynę Zajączkowską – trenerkę i propagatorkę porozumienia bez przemocy.

W niezwykle miłej atmosferze uczniowie klasy 4C wzięli udział w warsztatach online, dowiedzieli się, czym jest empatia, rozmawiali o emocjach i poznali idee porozumienia bez przemocy.

Czwartkaki-Debeściaki już wiedzą, że w relacjach z innymi nieodzowny jest język żyrafy, natomiast język szakala – miejmy nadzieję – odejdzie w zapomnienie.

Wychowawczyni klasy 4C
Małgorzata Górka