Klasa 2e

Wychowawca: Suchecka Marta

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j. angielski(2) religia(2) j. angielski(2) ob. religia(2) edukacja wczesnoszkolna ob. (2)
2 edukacja wczesnoszkolna środ. (2) edukacja wczesnoszkolna (2) j. angielski ob.(2) edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna mat. (2)
3 edukacja wczesnoszkolna środ. (2) edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna mat. (2) edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna mat. (2)
4 edukacja wczesnoszkolna
(2)
j. angielski(2) edukacja wczesnoszkolna mat.(2) edukacja wczesnoszkolna mat. (2) edukacja wczesnoszkolna (2)
5. edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna (2) zajęcia
komputerowe(24)
edukacja wczesnoszkolna (2)
6 wychowanie fizyczne(DS) wychowanie fizyczne(DS) edukacja wczesnoszkolna (2) edukacja wczesnoszkolna wos (2) wychowanie fizyczne(MS)
7 j. hiszpański(2) —————— j. hiszpański(2) edukacja wczesnoszkolna wos (2) j. angielski (2)
—————— —————— —————— —————— —————

MS – mała sala