Wychowawca: Lisiecka Jolanta

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 religia(22) edukacja wczesnoszkolna (1) ————— —————- edukacja wczesnoszkolna(1)
2 j. angielski(22) edukacja wczesnoszkolna (1) j. angielski(28) religia(28) edukacja wczesnoszkolna (1)
3 edukacja wczesnoszkolna (1) edukacja wczesnoszkolna (19) edukacja wczesnoszkolna (28) j. mniejszości narodowej – niemiecki(28) edukacja wczesnoszkolna (1)
4 edukacja wczesnoszkolna (1) wychowanie fizyczne(MS)/(DS) edukacja wczesnoszkolna(1) edukacja wczesnoszkolna (1) j. mniejszości narodowej(21)
5. edukacja wczesnoszkolna (1) j. mniejszości narodowej – niemiecki(22) edukacja wczesnoszkolna (1) edukacja wczesnoszkolna (1) wychowanie fizyczne(MS)
6 ————– zajęcia komputerowe(24) —————- edukacja wczesnoszkolna (1) wychowanie fizyczne(MS)
7 ————— —————— —————- ——————– —————-
8 —————— —————— —————— —————— —————