IX Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Informatyczny “Jak chronić środowisko”

W dniu 10 czerwca 2016r. odbył się w naszej szkole finał IX Międzyszkolnego Konkursu Ekologiczno – Informatycznego pod hasłem “Jak chronić środowisko”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV – VI opolskich szkół podstawowych.

W bieżącym roku szkolnym w konkursie oceniane były prace w dwóch kategoriach: plakat wykonany w dowolnym programie graficznym oraz prezentacja w programie Photo Story.

Wykonane przez uczniów na komputerze prace graficzne przedstawiały współczesne zagrożenia związane z degradacją środowiska naturalnego i pomysły na działania proekologiczne. Wszystkie nadesłane prace charakteryzowały się wysokim poziomem wykonania. Zastosowano różne narzędzia graficzne.

Uczniowie Aleksander Krupiński z klasy VIb oraz Julia Cieślak z klasy VIa otrzymali wyróżnienie w konkursie.

Gratulujemy!

Oszek Adam