IV Gala Opolskich Ogrodów Talentów

W ostatnim tygodniu roku szkolnego na Placu Wolności w Opolu odbyła się uroczysta Gala Opolskich Ogrodów Talentów.

Na scenie Gali zaprezentowali się podczas występów muzycznych i tanecznych laureaci miejskich konkursów realizowanych przez jednostki oświatowe w roku szkolnym 2016/2017.

W trakcie koncertu galowego Prezydent Miasta Opola wręczył czterem wyłonionym przez Kapitułę OOT jednostkom oświatowym medal i Certyfikat Opolskich Ogrodów Talentów, przyznawany za szczególne zaangażowanie w przygotowanie dzieci i uczniów do konkursów na wszystkich etapach edukacyjnych. I to właśnie nasza szkoła została wyróżniona, jako jedyna ze szkol podstawowych. Wszyscy laureaci zakwalifikowani do Gali OOT zostali uhonorowani Dyplomem OOT. Wyróżnieni zostali:

Łukasz Kuźniar, Paulina Kokot, Zofia Dziadek, Aleksandra Suchecka, Maria Winnik, Apolonia Kuklińska, Zespół taneczny Male Czirliderki, Antonina Kita, Zuzanna Sarna, Zuzanna Wicijowska, Anna Nagibin, Martyna Zimermman, Piotr Ryszka, Zuzanna Szczecińska, Ewa Młynarska, Monika Kosztowniak, Paulina Malicka, Jagoda Skrzypulec, Oliwia Borowiec, Aleksander Hutny, Zespół Taneczny Scorpion Dance Team.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym artystom!

Opiekun: Sawa Szyszko