III Gala Opolskich Ogrodów Talentów

W dniu 20.06.16r. na Placu Wolności w Opolu odbyła się III Gala Opolskich Ogrodów Talentów.

Laureaci poszczególnych konkursów i festiwali recytatorskich, tanecznych, plastycznych i innych możliwych do zaprezentowania mieli na scenie swoje przysłowiowe „5 minut”.

Laureaci pierwszych miejsc wszystkich konkursów miejskich, zorganizowanych przez szkoły i placówki w roku szkolnych 2015/2016, otrzymali imienne dyplomy. Z naszej szkoły zostało wyłonionych aż 12 osób z klas I-VI:

Alicja Kowalczyk Ie, Konstanty Miśków Ic, Zofia Dziadek IIc, Maria Winnik IIc, Hanna Frankowska IIa, Amelia Loch IIe, Karolina Grygiel IIIa, Emilia Nalepa IIIc, Paulina Hołota Va, Weronika Józefów Vb oraz Zofia Winnik i Łukasz Łoziński VIb

Gratulujemy wszystkim laureatom 

Opiekun: Sawa Szyszko