Finał Wojewódzkiego Konkursu „MOJA EUROPA”

W dniu 22 marca br. o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż nagrodzonych prac plastycznych, który był okazją do wręczenia nagród zwycięzcom Wojewódzkiego Konkursu „Moja Europa” oraz wręczenia drobnych upominków wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu. Uczniowie PSP 20 mogli uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, ponieważ nasza szkoła została najliczniej nagrodzoną szkołą.

Decyzją komisji konkursowej złożonej z artystów plastyków Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu, praca plastyczna uczennicy Aleksandry Lis pod opieką Pani Jolanty Lisieckiej została wybrana jako jedna z najlepszych – zajmując drugie miejsce w kategorii klas I-III w konkursie „Moja Europa”. Wyróżnienia GSW zdobyli uczniowie: Tymon Rabczuk (op. Jolanta Lisiecka), Tomasz Czuchrowski (op. Magdalena Aniszewska), Martyna Bilska (op. Magdalena Aniszewska) oraz Marta Owczarek (op. Marta Suchecka). Uczniowie: Kacper Kokociński, Zuzanna Mazur, Szymon Bajger, Michalina Ziaja, Emilia Nalepa, Magdalena Czyżewska, Szymon Romanowski, Ewa Szewczyk, Alexander Schenk, Jolanta Kurdziel, Agata Trzaskowska, Emilia Knuth, Kaja Mayr, Emilia Sosulska, Ilia Filip, Aleksandra Telidecka, Magdalena Nolepa, Magdalena Wiśniewska, Karolina Byrdak, Zuzanna Szczecińska, Magdalena Trzaskowska, Karolina Grygiel, Dawid Gondro , Nina Jędrzejewska, Ewa Dzodz, Karolina Mielczarek zakwalifikowali się do udziału w wystawie i ich prace zostały nagrodzone europejskimi upominkami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.