Certyfikat uczestnictwa w programie „Technologie z klasą”

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy 7b brali udział w programie „Technologie z klasą II”. Był to program zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Podczas realizacji programu, pod okiem opiekuna pani Ewy K. nauczycielki informatyki w PSP 20 w Opolu, zgłębiali wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w sieci i programowania. Dzięki uczestnictwu w programie rozwinęli umiejętności rozumowania, analizowania i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera, kształcili umiejętność logicznego myślenia, rozwijali kompetencje społeczne.

Po zakończeniu programu, w czerwcu br., PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 w OPOLU otrzymała Certyfikat uczestnictwa w programie „Technologie z klasą”, a klasa 7b – dyplom uczestnictwa w programie. Serdecznie gratulujemy!