Armia Krajowa 1939-1945” – konkurs wojewódzki

Zapraszam chętnych uczniów do udziału w konkursie „

Armia Krajowa 1939-1945” – konkurs wojewódzki.

Tematy prac:

1. Dzieci walczącej stolicy – udział dzieci w Powstaniu Warszawskim. Forma pracy do wyboru: praca plastyczna, wiersz, opowiadanie, album (praca indywidualna lub zbiorowa).

2. Patroni naszych ulic – bohaterscy żołnierze Armii Krajowej. Forma pracy do wyboru: praca plastyczna, opowiadanie, album, prezentacja multimedialna (praca indywidualna lub zbiorowa).

3. Generał Stefan Rowecki „grot” – dowódca Armii Krajowej. Forma pracy do wyboru: praca plastyczna, album, prezentacja multimedialna (praca indywidualna lub zbiorowa).

Wymagania:

teksty: czcionka Times New Roman, rozmiar 12, maksimum 6 stron, odstępy m.wierszami 1,5 wiersza, marginesy: 2,5 cm, tabulacja 0.7

prezentacja: maksimum 30 slajdów, czcionka min.24, dołączony: opis wymagania sprzętowego i oprogramowania+ wydruk slajdów

praca plastyczna: technika dowolna, format A4.

Każda praca (poza plastyczną) powinna zawierać wykaz wykorzystanych źródeł i opracowań.

Grupa przygotowująca pracę konkursową może liczyć maksymalne do 3 osób.

Termin : 20 luty 2017 r.

Prace należy przynosić do Aleksandry Sabat-Maj (nauczyciela historii)